DBA Brakes - Brzdové kotouče

DBA Brakes - Brzdové kotouče

Australská společnost DBA Brakes vyrábí mnoho aplikací brzdových kotoučů pro automobily. Nabízí kotouče od běžných, nahrazující sériové, až po závodní brzdové kotouče splňující požadavky náročných klientů v motorsportu. Společnost DBA vlastní certifikáty kvalty ISO 9001:2008 a její výrobky jsou opatřeny certifikátem TÜV. Jejím cílem je vyrábět produkty vysoké kvality, které budou zajišťovat bezpečný proces brzdění. Výrobky jsou používány závodními týmy v motorsportu. Příkladem muže být australský rally team ISUZU.

Níže se můžete dozvědět o modelových řadách kotoučů DBA, prohlédnout si promo video a dozvědět se více o vlastnostech a technologických vyspělostech brzdových kotoučů DBA.

DBA nabízí širokou modelovou škálu brzdových kotoučů pro různá použití:

OE Direct Replacement - náhrada za sériové kotouče

Jedná se o nejzákladnější řadu brzdových kotoučů, které nahrazují sériové originální kotouče. Oproti standardním sériovým kotoučům jsou DBA kotouče opatřeny ochranou antikorozní vrstvou pro prodloužení životnosti.

HD Direct Replacement - výkonnější náhrada za sériové kotouče

Tato řada kotoučů je na rozdíl od řady OE Direct Replacement opatřena přednostmi v podobě patentovaného "Kangaroo paw" chlazení, TSP (tepelná stabilita profilování) prodlužující životnost kotouče, barevné termo značení pro kontrolu maximálního ohřátí za jízdy a jsou vyrobeny z XG150 High Carbon legované oceli. Kotouče jsou dále opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

Street Series T2 Slot Design - sportovní kotouče pro běžné použití

Řada kotoučů Street Series je určena pro běžné použití u osobních automobilů běžných výkonů. Doporučuje se zákazníkům, kteří hledají kvalitnější a vzhlednější kotouče oproti sériovým. Tato řada se vyznačuje patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, bi-symetrickými T2 drážkami snižující vibrace a hluk, což má za následek tižší, vnímavější a hladší odezvu od brzdového pedálu. Design T2 drážek poskytuje rovnoměrné opotřebení destiček a minimalizuje pravděpodobnost vytvrdnutí povrchu. Kotouče jsou také opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

Street Series X-GOLD cross-drilled - sporotvní kotouče pro běžné použití

Řada kotoučů Street Series je určena pro běžné použití u osobních automobilů běžných výkonů. Doporučuje se zákazníkům, kteří hledají kvalitnější a vzhlednější kotouče oproti sériovým. Tato řada se vyznačuje patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, design X-GOLD cross-drilled zvišuje jistotu a účinnost brzdné síly. Kotouče jsou také opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

Street Heavy Duty 4000XS Premium cross-driled - sportovní řada kotoučů

Řada kotoučů Street Heavy Duty je vhodná pro ty, kteří hledají výkonější kotouče do běžného provozu. Kotouče této řady vynikájí patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, XG150 High Carbon legovanou ocelí zvyšující tepelnou kapacitu kotouče, což pomůže k delší době funkčnosti kotouče ve vysokém zatížení, TSP (tepelná stabilita profilování) prodlužující životnost kotouče a barevné termo značení pro kontrolu maximálního ohřátí za jízdy. Kotouče jsou také opatřeny barevným nátěrem pro prodloužení životnosti.

Street Heavy Duty 5000XS Premium cross-drilled - sporotvní řada dvojdílných kotoučů

Řada 5000XS se vyznačuje stejnými vlastnostmi jako nižší řada 4000XS. Kotouče řady 5000XS jsou ovšem dvojdílné, což poskytuje možnost vyššího zatížení s minimálním přenosem tepla na střed, náboj kola a prodlužují tak životnost ložisek na nápravách. Výměnní střed je vyroben z lehkého 6061-T6 leteckého hliníkového materiálu. Při potřebě vyměnit opotřebené kotouče zákazník ušetří, jelikož je možné vyměnit pouze sjetý kotouč na původním vyměnitelném středu.

4x4 Survival Series T2 Slot design - sporotvní kotouče pro běžné použití u velkých čtyřkolek

Kotouče jsou navrženy pro majitele off-roadů, kteří hledají výkonější brzdové kotouče oproti sériovým. Tato řada se vyznačuje patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, bi-symetrickými T2 drážkami snižující vibrace a hluk, což má za následek tižší, vnímavější a hladší odezvu od brzdového pedálu. Design T2 drážek poskytuje rovnoměrné opotřebení destiček a minimalizuje pravděpodobnost vytvrdnutí povrchu destičky, dále poskytuje rychlý návrat brzdné učinnosti po průjezdu vodou. Kotouče jsou také opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

4x4 Survival Series Performance T3 Slot Design - sporotvní kotouče pro běžné použití u velkých čtyřkolek

Kotouče jsou navrženy pro majitele off-roadů, kteří hledají výkonější brzdové kotouče oproti sériovým. Tato řada se vyznačuje patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, tri-symetrickými T3 drážky snižující vibrace a hluk, což má za následek daleko tižší, vnímavější a hladší odezvu od brzdového pedálu než je tomu u T2 designu kotoučů. Design T3 drážek poskytuje rovnoměrné opotřebení destiček a minimalizuje pravděpodobnost vytvrdnutí povrchu destičky, dále poskytuje rychlý návrat brzdné učinnosti po průjezdu vodou. Kotouče dále vynikají XG150 High Carbon legovanou ocelí zvyšující tepelnou kapacitu kotouče, což pomůže k delší době funkčnosti kotouče ve vysokém zatížení a TSP (tepelná stabilita profilování) prodlužující životnost kotouče. Kotouče jsou také opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

Clubspec Road & Race 4000 T3 Slot Design - vrcholná řada sportovně-závodních kotoučů

Vrcholná řada kotoučů navržená pro ty, ktěří hledají výkonné kotouče pro běžný provoz, ale zároveň se chtějí pobavit na okruzích nebo různých závodních eventech. Tato řada kotoučů se vyznačuje patentovaným "Kangaroo paw" chlazením, tri-symetrickými T3 drážky snižující vibrace a hluk, což má za následek daleko tižší, vnímavější a hladší odezvu od brzdového pedálu než je tomu u T2 designu kotoučů. Design T3 drážek poskytuje rovnoměrné opotřebení destiček a minimalizuje pravděpodobnost vytvrdnutí povrchu destičky. Kotouče dále vynikají XG150 High Carbon legovanou ocelí zvyšující tepelnou kapacitu kotouče, což pomůže k delší době funkčnosti kotouče ve vysokém zatížení, TSP (tepelnou stabilitou profilování) prodlužující životnost kotouče a barevné termo značení pro kontrolu maximálního ohřátí za jízdy. Kotouče jsou také opatřeny černým nátěrem pro prodloužení životnosti.

Clubspec Road & Race 5000 T3 Slot Design - vrcholná řada sportovně-závodních dvojdílných kotoučů

Vrcholná řada kotoučů navržená pro ty, ktěří hledají výkonné kotouče pro běžný provoz, příležitostní jízdy na různých závodních eventech nebo hledají kotouče přímo pro své závodní speciály. Řada 5000 se vyznačuje stejnými vlastnostmi jako nižší řada 4000. Kotouče řady 5000 jsou ovšem dvojdílné, což poskytuje možnost vyššího zatížení s minimálním přenosem tepla na střed, náboj kola a prodlužují tak životnost ložisek na nápravách. Výměnní střed je vyroben z lehkého 6061-T6 leteckého hliníkového materiálu. Při potřebě vyměnit opotřebené kotouče zákazník ušetří, jelikož je možné vyměnit pouze sjetý kotouč na původním vyměnitelném středu.

 

 

Brzdové kotouče DBA vynikají několika vlastnostmi a technickými vyspělosti.

Výrobky DBA prezentují svou kvalitu nejenom skvělími výsledky v běžném používání nebo motorsportu, ale také skrze certifikát kvality DIN EN ISO 9001:2008 vydaný TÜV Rheinland (registrován pod číslem 10012).

 

V případě zájmu o bližší informace a výrobky společnosti DBA Brakes nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku dle Vašich představ a požadavků.

Kontaktuje nás

Máte zájem o více informací
nebo si přejete objednat naše produkty

Fast Delivery replica watches. view publisher site puretime.me. check over here rolex replica. read what he said replicakonstantinchaykin.com. my explanation https://replicasuhr.de/. More details about https://replica-watches.cc. This Site replicawatches.link. find replica rolex. look what i found replicawatches1for1.com. For details about fake rolex. Up To 90% Off replica rolex watches. check this site out richardmille.casa. my blog replica watches. With Free Shipping richardmillecheap.com. New richardmille-replica.com. To get more information about rolex replica. site link fake rolex. view website https://rolexrolexwatches.top/. like it fake rolex. look at here now https://shopswisswatches.com.