O společnosti

Firma Ladislav Marčík ALM byla založena v roce 1989 a fungovala jako importér autodoplňků a autokosmetiky do ČR. Dovážené zboží distribuovala do široké obchodní sítě po celé České republice. Firma po krátké době působení na trhu rozšířila svou obchodní činnost a začala se věnovat servisu automobilů a jejich úpravám. V roce 1991 se stala oficiálním prodejcem automobilů Ford, které ale během jednoho roku vystřídaly japonské automobily Daihatsu. Firma se tedy stala v roce 1992 oficiálním prodejcem a servisem automobilů Daihatsu. V letech 93 až 95 pomalu vypouští prodej tehdejších autodoplňků a orientuje se především na zkvalitňování služeb v oblasti prodeje a servisu. Automobilka Daihatsu se ale v roce 1996 rozhodla stáhnout z českého trhu a tak firma ALM musela hledat novou značku, kterou by mohla zastupovat. Díky rychlému a spolehlivému jednání importéra automobilů Subaru se firma ALM stala autorizovaným dealerem této vyspělé a kultovní značky. S postupem času a zahájením prodeje modelu Subaru Impreza STI v ČR firma cítila potřeby těchto zákazníků své vozy dále individualizovat, a tak na základě svých zkušeností v oblasti dovozu autodílů a doplňků navazuje kontakty s prémiovými výrobci kvalitních dílů a funkčních doplňků po celém světě.

V současné době firma Ladislav Marčík ALM je kromě autorizovaným dealerem vozů Subaru také importérem a autorizovaným prodejcem prémiových značek autodílů a doplňků jako jsou Whiteline, HAWK Performance, DBA Brakes, TEIN Suspendion, HKS, ACL Bearings a další. Firma se již nesoustředí pouze na díly pro vozy Subaru, ale nabízí sortiment pro širokou škálu automobilových značek. Značky uvedené na této internetové prezentaci je firma schopna nabízet a dodávat na velkoobchodní úrovni a k tomu s odpovídajícími podmínkami a službami pro prodejce a servisy.

V případě, že máte zájem se stát naším partnerem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám nabídneme obchodní spolupráci.

Fast Delivery replica watches. view publisher site puretime.me. check over here rolex replica. read what he said replicakonstantinchaykin.com. my explanation https://replicasuhr.de/. More details about https://replica-watches.cc. This Site replicawatches.link. find replica rolex. look what i found replicawatches1for1.com. For details about fake rolex. Up To 90% Off replica rolex watches. check this site out richardmille.casa. my blog replica watches. With Free Shipping richardmillecheap.com. New richardmille-replica.com. To get more information about rolex replica. site link fake rolex. view website https://rolexrolexwatches.top/. like it fake rolex. look at here now https://shopswisswatches.com.