TEIN Suspension - sportovní podvozky

Společnost TEIN Suspension specializující se na výrobu sportovních a komfortních podvozků a podvozkových dílů byla založena v roce 1985 v japonském městě Tsurumi-ku. Společnost má 203 zaměstnanců (březen 2011). Filozofií společnosti je vyrábět bezpečné, cenově dostupné a přitom vysoce kvalitní produkty, které mají zákazníkům dopřát nejlepší pocit z jízdy automobilem. O této filozofii svědčí i samotný název společnosti TEIN – „TE“CHNICAL „IN“NOVATION (technické inovace). Společnost nabízí své produkty jak pro japonské automobily, tak pro automobily evropského původu, jako je například BMW. Mezi silné stránky společnosti patří její dlouhá historie v odvětví a certifikát kvality ISO9001. Kvalita produktů je ověřená na mnoha závodních automobilech v různých oblastech automobilového motorsportu.

V případě zájmu o bližší informace a výrobky společnosti DBA Brakes nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku dle Vašich představ a požadavků.

Kontaktuje nás

Máte zájem o více informací
nebo si přejete objednat naše produkty

Fast Delivery replica watches. view publisher site puretime.me. check over here rolex replica. read what he said replicakonstantinchaykin.com. my explanation https://replicasuhr.de/. More details about https://replica-watches.cc. This Site replicawatches.link. find replica rolex. look what i found replicawatches1for1.com. For details about fake rolex. Up To 90% Off replica rolex watches. check this site out richardmille.casa. my blog replica watches. With Free Shipping richardmillecheap.com. New richardmille-replica.com. To get more information about rolex replica. site link fake rolex. view website https://rolexrolexwatches.top/. like it fake rolex. look at here now https://shopswisswatches.com.