WHITELINE - podvozkové díly

Whiteline

Společnost WHITELINE je předním světovým výrobcem vyměnitelných, vylepšených a výkonnějších podvozkových dílů, které poskytují významný nárůst na rovnováze vozidla, přesnosti řízení, přilnavosti a dovolí řidiči více využít potenciál vozidla. Mezi její hlavní výrobky patří nastavitelné stabilizátory a kosti, rozpěry, nastavitelné a tvrdé silentbloky. Whiteline produkty jsou určeny pro běžné řidiče, tunery, nadšence a závodníky vyhledávající inovativní řešení pro zlepšení jízdních vlastností. Whiteline nabízí řešení pro širokou škálu automobilů z celého světa.

Whiteline produkty jsou vyvíjeny kvalifikovanými techniky strojařského zaměření, kteří nejsou běžní technici, ale jsou nadšenci ve své profesi , jsou pravidelně školeni a trénováni ve směru filozofie společnosti. Pomocí mnoha specifických testů a naměřených dat se maximalizují budoucí výhody nově vyvíjených produktů, které budou bezstarostně sloužit ať už každodennímu řidiči, víkendovým závodníkům nebo profesionálním teamům v motorsportu.

Co odlišuje produkty Whiteline od konkurence?

Unikátnost – Whiteline je jediný výrobce na světě, který nabízí celou řadu podvozkových komponentů a zavěšení kol, které doplní to správné nastavení dle Vašich požadavků. Jednoduše řečeno, nemusíte kombinovat různé značky dílů, stačí si jen vybrat a Whiteline Vám dodá vše co potřebujete k odladění podvozku.

Aktivuje větší přilnavost – Produkty jsou navrženy tak, aby zvýšily přilnavost, ovladatelnost a přenos výkonu na silnici. Za tímto účelem jsou výrobky přísně testovány na závodních tratích různých typů, aby se zákazníkovi dostalo dílů té nejvyšší kvality.

Žádné kompromisy – moderní design, použití pouze kvalitních a otestovaných materiálů, maximální důraz na kvalitu a přesnost zpracování.

Řešení – od automobilových dílen až k profesionálním závodním teamům. Whiteline nabízí osvědčená produktová řešení pro širokou škálu automobilů z celého světa.

Náš pohled na kontrolu stability... Whiteline řada produktů zahrnuje:

Nastavitelné stabilizátory a kosti – první úprava na podvozku by měla být provedena právě výměnou stabilizátorů. Whiteline stabilizátory jsou tužší než sériové, a tak snižují naklánění a houpavost vozu a zvyšují tak stabilitu. Investice do tužších nastavitelných stabilizátorů je nejlepší volba v poměru efekt/cena.

Jak je z názvu patrné, jedná se o stabilizační produkt, který snižuje houpavost nebo náklony a stabilizuje vozidlo při působení odstředivých sil v zatáčkách. I vozy Formule 1 používají vedle tlumičů a pružin především stabilizátory, aby ovládli náklonnost. Bohužel mnoho výrobců z málo zkušenostmi se snaží pro ovládnutí a nastavení náklonnosti vyvíjet tvrdší a snížené pružiny, což nikdy nemůže efektivně fungovat, když toto je práce především stabilizátorů.

Při snaze snížit a ovládnout nastavení náklonnosti a houpavosti je stále cenově nejefektivnější výměna stabilizátorů. Právě proto je tento krok jeden z prvních (základních) úprav na podvozku, který se provádí.

Whiteline stabilizátory výrazně zlepší přilnavost, ovladatelnost a výkon vašeho vozidla. Odstředivá síla působící na automobil v zatáčkách se rovnoměrněji přenáší po celé pneumatice, což poskytuje lepší přilnavost. Zároveň se pneumatiky rovnoměrněji opotřebovávají, jsou kolměji k ploše vozovky. Stabilizátory zvyšují komfort, protože vůz se pak v zatáčkách méně naklání.

Stabilizátory na autě – jak ovlivní chování vozu výměna stabilizátorů:

Auta s poháněnou přední nápravou mají typickou vlastnost nedotáčlivost. To lze neutralizovat výměnou zadního stabilizátoru za větší.

Auta s poháněnou zadní nápravou jsou typické svou přetáčlivostí. To lze neutralizovat výměnou předního stabilizátoru za větší.

U automobilů se stálým pohonem všech kol je možné vyměnit zadní a následně přední stabilizátor za větší pro jemné doladění chování vozu.

Whiteline stabilizátory jsou vyrobeny z nejlepší kategorie jakosti australské pružinové oceli. Jsou povrchově upraveny a jsou dodávány s montážními silentbloky vyrobené z vysoce kvalitního syntetického elastomeru. Whiteline nastavitelné stabilizátory umožňují až čtyři stupně nastavení tuhosti na jedné nápravě. Při použití předního i zadního nastavitelného stabilizátoru je možné nastavovat až deset různých nastavení tuhosti automobilu pro zlepšení ovladatelnosti.

Příslušenství a doplňky stabilizátorů - Je třeba si uvědomit, že samotná výměna stabilizátorů nemusí být vzhledem k ostatním opotřebovaným dílům na podvozku dostačující. Proto Whiteline nabízí příslušenství pro stabilizátory například v podobě nastavitelných kostí s dlouhou životností pro zajištění maximální účinnosti stabilizátorů. Nastavitelné kosti vyrobené z lehkého, ale přitom z velmi odolného materiálu umožňují nastavení v délce 25 mm. Dále jsou v nabídce boční zámky, které se instalují přímo na stabilizátory a zabraňují případnému posunu v uložení.

Podvozková uložení (silentbloky) – tvrdá elastická pouzdra vyvinutá firmou Whiteline Vám poskytují jistotu a přesnost v řízení, jak při nízkých, tak při vysokých rychlostech v zatáčkách, při zrychlování nebo zpomalování. Zlepšují manipulaci a ovládání vozu.

Sady pro nastavení odklonů a sbíhavosti – správné nastavení odklonu je zásadní pro opotřebení pneumatik a využití výkonu, kde správné nastavení může změnit sbíhavost z “pasivní” na “aktivní”.

Sady ovlivňující záklon –příliš pozitivní záklon ovlivňuje negativně sportovní jízdu.

Anti Lift Sady – zajistí vyšší přilnavost toho kola, které by mělo tendenci se odlehčit od silnice, a tak ztratit trakci. Roll Center Bump Steer korekční sady – jsou určeny k “vynulování” geometrie u snížených automobilů.

Podvozkové rozpěry – pro maximální účinnost přenesení výkonu na vozovku je potřeba co nejvíce zamezit jakékoliv pružnosti, kroucení podvozku automobilu, která by pozměnila přesně nastavenou geometrii. Těmto pružnostem pomáhají zabránit podvozkové rozpěry a výztuhy. Díky nim je možné zlepšit výkonnost ostatních komponent v systému odtlumení automobilu a získat tak ostřejší odezvu spolu s větší zpětnou vazbou řízení. Důkazem potřeby zpevnění pružnosti podvozku a karoserie je instalace ochranného rámu v závodních vozech, kde tyto rámy kromě ochrany posádky plní ještě druhou neméně důležitou funkci, a to zpevnění (spojení) hlavních bodů na podvozku za účelem zamezení právě pružnosti a kroucení.

 

Jelikož jsme oficiálním distributorem společnosti WHITELINE, tak pro konkrétní výběr a listování v produktech můžete využít oficiální stránky www.whiteline.com.au, pouze nás následně kontaktujte a mi Vám rádi sdělíme termín dodání a přesnou cenu v CZK včetně DPH a dopravy.

V případě zájmu o bližší informace a výrobky společnosti WHITELINE nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktuje nás

Máte zájem o více informací
nebo si přejete objednat naše produkty

Fast Delivery replica watches. view publisher site puretime.me. check over here rolex replica. read what he said replicakonstantinchaykin.com. my explanation https://replicasuhr.de/. More details about https://replica-watches.cc. This Site replicawatches.link. find replica rolex. look what i found replicawatches1for1.com. For details about fake rolex. Up To 90% Off replica rolex watches. check this site out richardmille.casa. my blog replica watches. With Free Shipping richardmillecheap.com. New richardmille-replica.com. To get more information about rolex replica. site link fake rolex. view website https://rolexrolexwatches.top/. like it fake rolex. look at here now https://shopswisswatches.com.